KONST / Litografier / Färglitografi 16066105
nr 1606 6105
Bengt Ã…berg
(f. 1941), Sverige
Signerad, numrerad 169/180. Färglitografi, bildmått: 59x47 cm, yttermått inklusive ram: 76x62 cm
Kondition: skadat glas
Bengt Åberg, svensk målare född 1941.
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 18 mars 2024
kl 19:32:45
18/3 19:22:24